IMG_20220117_153045
  • január 26, 2022 6:01 pm
  • Prešov, Prešovský kraj
13

Produkty sú ručne vyrábané od výrobcu www.pepdr-cannabis.sk

 Sirup obsahuje konopný výťažok čisto prírodného charakteru. 100% PRÍRODNÝ PRODUKT. Bez konzervačných látok, pridaného cukru a vody. Neobsahuje THC. Nemá psychoaktívne účinky. Odporúčané riedenie 1:12 ale môžete si ho riediť podľa vlastnej chuti. Zloženie: Jablkovo-višňová šťava koncentrovaná ( 90% jablko + 10% višňa ) extrakt z konopy siatej Cannabis Sativa ( odroda Futura 75), prírodná hroznová príchuť. Využitie: Dajú sa riediť klasicky s vodou, do výrobníka sódy, ako sladidlo do čaju, kaší, vločiek, proteínov, jogurtov a pod. Vynikajúci je ako teplý nápoj ( čaj ) stačí použiť horúcu vodu. Do miešaných nápojov – smoothie. Pred použitím pretrepať. Pasterizované. 

Skladovanie: v tme pri teplote do 27 C Ručne vyrobené. Objem : 1 L

Minimálna trvanlivosť : 2 roky od dátumu výroby.

* naše koncentráty odporúčame pre deti, športovcom a všetkým, ktorí dbajú o svoje zdravie. Buďte si istý, že kupujete zdravý, výdatný koncentrát s bylinným výťažkom.

Koncentrát je obohatený o konopný výťažok 12% v 1 L fľaši.

100% prírodné zdravé sirupy – koncentráty. O % chémie.
Sirupy neobsahujú vodu, ale čistý jablkovo-višňový koncentrát. 100% tekuté ovocie, extra husté v každej fľaši 12% konopného extraktu s prírodnými príchuťami, levanduľa, hrozno biele a šípkový kvet.

* Bez konzervantov, pridaného cukru farbív, zahusťovadiel…

* Slovenský výrobok