271964742_484397776359477_756998099798924543_n
  • apríl 23, 2021 6:53 am
  • Prešov, Prešovský kraj
10
Produkty sú ručne vyrábané od výrobcu www.pepdr-cannabis.sk
ADAPTOGÉN Stop Stres – Registrovaný výživový doplnok.
BEZ alkoholu, cukru a konzervantov.
Čo sú Adaptogény?
Adaptogén je činiteľ zvyšujúci schopnosť tela adaptovať sa na environmentálne a vnútorné stresové podmienky prostredníctvom posilnenie imunitného systému a neuroendokrinnej sústavy. Posilňuje schopnosť organizmu odolávať stresu, chorobám a nepriaznivým environmentálnym podmienkam. Normalizuje metabolické funkcie a zvyšuje účinnosť látkovej výmeny. Posilňuje nešpecifickú rezistenciu tela voči vonkajším stresovým podmienkam či nepriaznivým vplyvom fyzikálneho, chemického či biologického charakteru. Zjednodušene povedané, sú to prírodné látky, ktoré sú netoxické a pri tom pomáhajú telu adaptovať sa (odtiaľ teda názov) na stresové podmienky, udržiavať správny metabolizmus, obnovovať narušenú rovnováhu. Zaisťujú správnu reakciu organizmu na akútny i chronický stres. Obnovujú rovnováhu endokrinných hormónov a normalizujú funkcie imunitného systému. Adaptogény prirodzene rastú v oblastiach s náročnou klímou t.j. vo vysokých nadmorských výškach či veľmi chladných oblastiach napr. Sibíri a pravdepodobne preto, že sú schopné sa sami adaptovať v náročných podmienkach, disponujú látkami zodpovednými za ich adaptogénne účinky na človeka a nielen na neho, lebo aj niektoré zvieratá prirodzene adaptogénne rastliny vyhľadávajú a konzumujú.
ADAPTOGÉN Stop Stress – pomáha chrániť telo pred účinkami denného stresu a zároveň pomáha nervovej sústave, aby sa stala odolnejšou voči novým stresorom, ktorým budete čeliť. Žijeme rušný, aktívny život s množstvom stresu. Jeden deň nejde bez stresu. Či už je to práca, domov, zdravie, alebo sa len snažíte žiť najlepší život, stres je súčasťou života. Ale na jeho transformáciu môžete využiť silu bylín. Z dlhodobého hľadiska môže neustály stres ovplyvňovať kvalitu vášho života a vzťahov.
ADAPTOGÉN Stop Stress je adaptogénna bylinná zmes, na prirodzené zmiernenie stresu, ktorá pomáha posilňovať schopnosť vášho tela zvládať denné stresory. Adaptogénne byliny sa používajú na podporu výživy, nervového systému, upokojujú vás vo chvíli, keď si budujú svoju odolnosť voči stresu v priebehu času. To znamená, že stresory vás časom ovplyvnia menej a menej. Pozri, všetci vieme, že stres neodíde a neexistuje nič také, ako keby bol úplne bez stresu … Ale môžete podporiť svoje telo, aby ste znížili negatívne účinky zážitku zo stresu na váš život. A to všetko môžeme urobiť pomocou adaptogénnych bylín. Výhodou adaptogénov je, že ich dlhodobým užívaním sa ich účinnosť neznižuje, rovnako ako fakt, že nie sú návykové.
Odporúčané použitie: 1 čajovú lyžičku extraktu, priamo prehltneme a zapijeme vodou, alebo zriedime s vodou 2-3x denne. Ak ste tehotná, dojčíte, alebo užívate lieky, pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom. Konopa siata a zázvor – je súčasťou tohto vzorca, ktorý pomáha ako katalyzátor napomáhajúci absorpcii bylín a synergizuje formuláciu.
Ručne vyrábaný extrakt, ktorý zaisťuje najvyššiu možnú kvalitu a najúčinnejší produkt. Ľahko použiteľná tekutá forma, urýchľuje vstrebávanie, takže sa môžete okamžite začať cítiť lepšie.
Dodáva sa vo vhodnom balení, malička sklenená fľaša 100 ml s nálievkou, ľahko sa prenáša na cestách.
Upozornenie: Tento produkt nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí, nie je vhodný pre detí do 3 rokov, dojčiace ženy.