• máj 31, 2022 9:45 pm
  • Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj
6,49

Predám Slovenský slnečnicový včelí med najvyššej kvality priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev (CRV), s povolením na priamy predaj medu konečnému spotrebiteľovi od Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy vo Veľkom Krtíši (RVPS), ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Náš slnečnicový med bol ocenený 2. miestom na celoslovenskej súťaži organizovanou SZV (Slovenský zväz včelárov), v roku 2021.

Med má platné osvedčenie (povolenie) na používanie ochrannej známky Slovenský med ktorú vlastní a udeľuje SZV (Slovenský zväz včelárov) – viď. foto.

Ide o vysokokvalitný Slovenský slnečnicový včelí med priamo do registrovaného včelára, ktorý je členom Slovenského zväzu včelárov (SZV).

Ponúkaný med je 100% prírodný produkt bez konzervácie, farbív, E-čiek a pod. Med pochádza z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza na južnom Slovensku v čistom prostredí obci Dolinka v okrese Veľký Krtíš.

Tradícia včelárenia je v našej rodine zachovaná už od roku 1944, čo zaručuje pre spotrebiteľa najvyššiu možnú kvalitu ponúkaného medu.

Od nás dostanete čistý 100% prírodný slnečnicový včelí med bez akej koľvek úpravy, čiže v podstate od nás dostanete med priamo z úľa.

Cena za 950 g (zaváracia fľaša 720 ml) medu je 6,49 EUR. Med je balený v sklenených pohároch po 950 g.

Je možný osobný odber v meste Veľký Krtíš prípadne v obci Dolinka.

V prípade záujmu med zasielam aj poštou alebo kuriérom 123kuriér, na dobierku alebo platbou vopred, v tomto prípade sa k cene medu pripočítava aj cena za dopravu podľa váhy balíka. Doprava je stanovené podľa cenníka Pošty prípadne cenníka 123kuriér (pri väčšine balíkoch je 123kuriér lacnejší alebo je drahší iba o niekoľko desiatok centov ako Pošta).

 

V prípade záujmu o objednanie medu poprosím objednávku zaslať na e-mail (cez kontaktný formulár portálu) kde uveďte: úplnú adresu doručenia, kontakt na Váš mobil, zvolený druh doručenia poštou (na adresu alebo na poštu), alebo 123kuriérom a samozrejme o aký med máte záujem a v akom množstve.