• apríl 27, 2021 7:17 am
  • Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj
15

Ponúkam na predaj čerstvý  sušený včelí peľ, priamo od registrovaného včelára v centrálnom registri včelstiev, držiteľa regionálnej značky „Hont produkt „.
Peľ je 100% prírodný produkt , pre včely predstavuje základnú potravinu ( včelí chlebíček).Peľ je z vlastnej včelnice, ktorá sa nachádza v južnej časti regiónu Hont v okrese Veľký Krtíš.

Liečebné využitie peľu:
– podporný prostriedok imunitného a nervového systému, – pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe , – pri chudokrvnosti z nedostatku železa, – pri chorobách pečene,– po žltačke, pri cirhóze, – pri chronickom zápale prostaty, po operáciach prostaty, – pri srdcovo cievnych ochoreniach, – pri zápche, žalúdočných problémoch, ochoreniach čriev, – spomaľuje procesy starnutia, – rehabilitačný prostriedok po operáciach a chorobách, – pri nechutenstve a úbytku hmotnosti, – pri poruchách telesného a psychického vývoja, – pri ochoreniach kože, kĺbov, očí, – pri poruchách spánku , depresiách vďaka bohatému obsahu zinku a vitamínu B6, – môže chrániť pred sennou nádchou, ktorá zapríčiňuje astmu
Peľ nemá žiadne nežiaduce vedľajšie účinky, ale vzhľadom na to, že každý ľudský organizmus je iný, každý by si mal odskúšať, či nie je precitlivelý na niektorú z jeho zložiek.

Cena za:
150 g – 3,00 EUR
250 g – 5,00 EUR
500 g – 8,00 EUR
1000 g -15,00 EUR

V prípade záujmu peľ zasielam poštou, na dobierku alebo platbou vopred, alebo po dohode je možný aj osobný odber. Poštovné účtujem podľa sadzobníka Slov. pošty.